Bel ve Boyun için Yoga Terapi

Bel ve Boyun için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık 

21 Temmuz 2019, 14.00-16.00

Nüve Yoga, Kadıköy

Kurs ücreti: 90TL

 

Herkesin rahatlıkla katılabileceği bir workshop. Yoga tecrübesine gerek yok. Nefesle birlikte yapılan basit akışlarla yani poza girip çıkarak hatta bazen pozda birkaç nefes kalarak kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesiyle bu bölgelere olan sirkülasyon artacak. Bununla bağlantılı olarak beden hareket ve esnekliğini geri kazanacak, duruş iyileşecek, iskelet sistemi yeniden hizalanacak ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıplarını öğrenecek. Bütün bunların hepsi yaşam kalitesinin iyileşmesiyle ilgili.

Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Bel ve boyun fıtıkları ve bedendeki gerginliğe bağlı buralardaki tutulma …  kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da alt ve üst omurganın güçlenmesi ve esnekliği için gelin. 

Çalışmanın son bölümünde Banu herkes için evde yoga çalışmasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak. Gelirken yanınızda kağıt ve kalem olsun.

İçerik için banucadirci@gmail.com mesaj atın. 

Kayıt için Nüve Yoga 05373265865

Banu Çadırcı, E-RYT 500, C-IAYT, YACEP® 

Yoga Terapist

pastedGraphic.png

www.banucadirci.com

2006 yılından beri sadece yoga uzmanlığı yapıyor.
Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist Programını 2015 yılında, 500 saatlik Viniyoga™ Uzmanlaşma Programını 2013 yılında ve yine Krishnamacharya ekolünden gelen Leslie Kaminoff ile 72 saatlik Yoga Anatomisi Programını (http://yogaanatomy.net/course/) 2012 yılında tamamladı.


Post Your Thoughts