Ankara Büyülü Orman’da 3 Farklı Workshop

Herkesin rahatlıkla katılabileceği üç farklı workshop. Yoga tecrübesine gerek yok. 

Nefesle birlikte yapılan basit akışlarla yani poza girip çıkarak hatta bazen pozda birkaç nefes kalarak kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesiyle bu bölgelere olan sirkülasyon artacak. Bununla bağlantılı olarak beden hareket ve esnekliğini geri kazanacak, duruş iyileşecek, iskelet sistemi yeniden hizalanacak ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıplarını öğrenecek. Bütün bunların hepsi yaşam kalitesinin iyileşmesiyle ilgili.

Daha Rahat bir Sırt için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık 

22 Şubat 2019, Cuma 19.30-21.30

Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Sırt ağrıları, omuzlardaki kısıtlamalar, kulunç ve bedendeki gerginliğe bağlı buralardaki tutulma…  kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da sırt bölgesini rahatlatmak ve güçlendirmeye başlamak için gelin. 

Daha Rahat bir Boyun için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık 

23 Şubat 2019, Cumartesi, 10.30-12.30

Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Boyun fıtıkları, duruş bozukluğu, ve boyun düzleşmesi…  kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da boyun bölgesini rahatlatmak  ve güçlendirmeye başlamak için gelin. 

Beli Rahatlatıp Güçlendirmeye Başlamak 

23 Şubat 2019, Cumartesi, 13.30-15.30

Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Bel fıtıkları, siyatik ve kalçalardaki kısıtlamalar…  kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da bel bölgesi ve kalçaları rahatlatıp güçlendirmeye başlamak için gelin. 

Çalışmanın son bölümünde Banu herkes için evde nefes çalışmasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak. Gelirken yanınızda kağıt ve kalem olsun.

İçerik için banucadirci@gmail.com mesaj atın. 

Banu Çadırcı, E-RYT 500, C-IAYT, YACEP® 

Yoga Terapist

pastedGraphic.png

www.banucadirci.com

2006 yılından beri sadece yoga uzmanlığı yapıyor.
Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist Programını 2015 yılında, 500 saatlik Viniyoga™ Uzmanlaşma Programını 2013 yılında ve yine Krishnamacharya ekolünden gelen Leslie Kaminoff ile 72 saatlik Yoga Anatomisi Programını (http://yogaanatomy.net/course/) 2012 yılında tamamladı.


Post Your Thoughts