Banu Çadırcı ile 7 Çakra 7 Uygulama – Banu Çadırcı ile Yoga Terapi

Tarih: 13-14 Mayıs 2017, Cumartesi-Pazar
Saat: 12.00 – 19.00
Yer: Cihangir Yoga, Cihangir
Fiyat: 580 TL

Bu çalışmada çakraların karakterimizi yani bize has özellikleri (Svabhava) duygu, düşünce ve dürtülerimiz açısından nasıl etkilediğine bakacağız.

Çalışmanın amacı çakra modeli sayesinde hem kendimiz hem de çevremizle olan ilişkilerimizi gözden geçirme ve belki daha anlamlı ilişki kurma fırsatının olduğunu ortaya çıkarmaktır.

Çakralarla ilgili genel bir bilgiden sonra her bir çakranın duygusal özelliklerine ve duygusal yetersizliklerine bakacağız.

Svadhyaya yani her bir çakrayla ilgili ortaya çıkan soruna öncelikle ışık tutup yüzeye taşıyarak ayrıca mevcut duygu, düşünce ve davranış kalıplarının farkına vararak değişim ve dönüşümü başlatabiliriz.

Değişim, dönüşüm aşamasında Sankalpa (kararlı olmak ve niyet belirlemek) bize yol gösterir. Bu değişim dönüşümün gerçekleşmesi için neler yapacağız ve neleri bırakacağız. Bu süreçte kararlılıkla birlikte ilham kaynaklarımız ve şükran duyduğumuz kişiler bize rehberlik eder.

Her bir çakra için farklı asana uygulaması, asana içinde nefes adaptasyonu, çeşitli nefes çalışmaları, Nyasa, farklı meditasyon teknikleri, mantra, Svadhyaya, Sankalpa belirleme, gözlem, değerlendirme ve eşli çalışmalar olacak.

Böylece Çakra modeli dönüşüm ve şifalanmayı başlatır.

Daha fazla bilgi ve kayıt için için bizimle info@cihangiryoga.com adresinden veya Cihangir Yoga, Cihangir +90 539 572 84 37 / +90 212 243 19 93 telefonundan iletişime geçebilirsiniz.

Date: May 13-14, 2017 / Saturday – Sunday
Hours: 12.00 – 19.00
Place: Cihangir Yoga, Cihangir
Price: 580 TL

This workshop will focus on the effects of cakra model on our unique character (Svabhava) in terms of emotions, thoughts, and drives.

Through Cakra model we have the opportunity to observe once again, and hopefully to improve our relations with ourselves and with the others.

We are going to cover the whole cakra model through asana, pranayama, nyasa, various meditation techniques, mantra, Svadhyaya, San kalpa, self-observation and several pair work specific to each cakra.

For more information and registration, you can connect us from Cihangir Yoga, Cihangir +90 539 572 84 37 / +90 212 243 19 93 or from info@cihangiryoga.com


Categories: Kurslar

Post Your Thoughts