Bel ve Boyun için Yoga Terapi

Bel ve Boyun için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık 

12 Nisan 2020, Pazar, 17.00-19.00, Nüve Yoga

120TL ve Nüve yoga üyeleri için 100TL    

Herkesin rahatlıkla katılabileceği bir workshop. Yoga tecrübesine gerek yok. Nefesle birlikte yapılan basit akışlarla yani poza girip çıkarak hatta bazen pozda birkaç nefes kalarak kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesiyle bu bölgelere olan sirkülasyon artacak. Bununla bağlantılı olarak beden hareket ve esnekliğini geri kazanacak, duruş iyileşecek, iskelet sistemi yeniden hizalanacak ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıplarını öğrenecek. Bütün bunların hepsi yaşam kalitesinin iyileşmesiyle ilgili.

Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Bel-boyun fıtıkları ve bedendeki gerginliğe bağlı buralardaki tutulma, duruş bozukluğu, siyatik ve kalçalardaki kısıtlamalar …  kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da alt ve üst omurganın güçlenmesi ve esnekliği için gelin. 

Çalışmanın son bölümünde Banu herkes için evde yoga çalışmasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak. Gelirken yanınızda kağıt ve kalem olsun.

İçerik için banucadirci@gmail.com mesaj atın. 

Banu Çadırcı, E-RYT 500, C-IAYT, YACEP® 

Yoga Terapist

pastedGraphic.png   

www.banucadirci.com

2006 yılından beri sadece yoga uzmanlığı yapıyor.
2009 yılından beri Gary Kraftsow ile çalışıyor. Banu halen Yoga Terapi konusunda çalışan ve uzmanlaşma programı düzenleyen pek çok uzmana ilham kaynağı oldu.

Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist Programını 2015 yılında, 500 saatlik Viniyoga™ Uzmanlaşma Programını 2013 yılında ve yine Krishnamacharya ekolünden gelen Leslie Kaminoff ile 72 saatlik Yoga Anatomisi Programını 2012 yılında tamamladı. 

İçerik için banucadirci@gmail.com a yazabilirsiniz


Post Your Thoughts