Banu Çadırcı ile Işıltılı Kalp

(Asana, nefes çalışmaları, meditasyon ve sembollerle kalbin düğümlerini çözmek)

Tarih: 26 Ocak 2019
Saat: 15:30-18:00
Yer: Cihangir Yoga, Caddebostan
Ücret: 90 TL

Cihangir Yoga’nın tecrübeli uzmanlarından Banu Çadırcı ile çok özel bu çalışmada kendi içinize bakmaya ve kalıplarınızı kırmaya hazır mısınız?

Bu çalışmada bütünsel bir yoga uygulaması yapacak ve Asana, Pranayama, Semboller, Mantra, Meditasyon, Svadhyaya, Sankalpa, Manasa Puja, imgeleme ve günlük tutma gibi yöntemleri kullanarak kalbimizin düğümlerini çözeceğiz.

Her seviyeye açıktır.

Bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com, Cihangir Yoga- Cihangir 539 572 8437

Atölye Detayları:

Yaşam enerjim kalbime aksın

Kalbim içimdeki gerçeklik olsun

Bu gerçeklik sonsuzlukla buluşsun

En derindeki sonsuz mutlulukla

Kalp herhangi bir neden olmadan sever. Bu bizim gerçek doğamız. Bilinçli zihnin kalbe inmesiyle yani yükselmesiyle kalp ve zihin birleşir. Zihin kalpte ışıldamaya başlar. Zihnin kalbin içinde gevşeyebilmesi ve kalple birlikte yükselmesi ancak düğümlerinin çözülmesiyle olur.

En derindeki bu düğümler düşünce, duygu ve davranışları etkiler. Bunları fark edip yüzeye çıkarmadıkça aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz. Benzer kalıplar tekrar eder.

Bu çalışma bütünsel bir yoga uygulamasından oluşur. Asana, Pranayama, semboller, mantra, meditasyon, Svadhyaya, Sankalpa, Manasa Puja, İmgeleme ve günlük tutma.

Banu Hoca diyor ki ; ”Uzun süredir hep ilk günkü istek ve merakla yaptığım, bu sefer ne çıkacak diye heyecanla beklediğim ve beni her defasında hayrete düşüren bir çalışma bu. Umarım bana olduğu kadar sizlere de faydası dokunur. Kendi içinize bakmaya ve bazı şeyleri değiştirmeye hazırsanız bu çalışmaya katılın’’.

Banu Çadırcı Kimdir?

Banu Çadırcı; E-RYT 500, C-IAYT

Banu yogayla 2000 yılında tanıştı. Bu tanışmayla birlikte bir şeyleri iyileştirme ve dönüştürme çalışmaları da başladı.

2006 yılından beri sadece yoga hocalığı yapıyor.

IAYT-Uluslararası Yoga Terapist Derneği’nden onaylı sertifikaya sahip Yoga Terapist. Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist eğitimini 2015 yılında tamamladı. 2013 yılında Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Hocalık Eğitimini tamamladı. 2012 yılında Leslie Kaminoff ile 72 saatlik online Yoga Anatomisi Eğitimini tamamladı.
www.banucadirci.com

Daha fazla bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com, Cihangir Yoga- Cihangir539 572 8437


Categories: Kurslar

Post Your Thoughts